premium website template

Wof Wof Köpek Huzur evİ

Hayatımızın her evresinde yanımızda olup bizi mutlu etmekten başka hiçbir şey yapmamış sadık dostlarımızda ne yazık ki gün gelip yaşlanıyor. Ev içinde hem yaşamları hem de bakımları biraz yıpratıcı olabiliyor sizin için. Bazen ne yapacağını bilmez durumlarda kalabiliyorsunuz. Böylesi durumlarda arayacağınız bir adres var artık.

Yaşı geçmiş yaşlılık belirtileri gösteren, yemesi zorlaşmış, kulaklarında ve gözlerinde işlev bozuklukları başlamış ve evin içinde tuvalet zorluğu yaşayan evcil dostlarınızın size ne kadar üzüntü verdiğini bunları yaşayan biri olarak biz anlayabiliyoruz. İnsan vicdanıyla sürekli bir muhasebe içinde kalabiliyor. Onlara sizin gibi istekle bakabilecek yeni bir aile bulmak imkansız ve zaten dostunuzda bunu istemiyor çoğu zaman. İşte böyle bir durumda kaldıysanız bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Köpek oteli hizmetimizin yanı sıra köpek huzur evimizde devreye girmiş durumda. Sizin yokluğunuzda onların bütün bakımlarını seve seve yapıyoruz. Özel bir ilgiyle onların ve sizlerin sıkıntılarını unutturabiliyoruz. Nasıl mı?

KÖPEK HUZUR EVİ RÜYA EVİ GİBİ

Hizmetlerimiz;
Wof wof köpek huzur evinde yaşlı köpekleriniz mutlu köpekler olarak yaşamlarını sürdürebiliyorlar. Aynı odalarda kendilerine denk köpeklerle arkadaşlık yapabiliyorlar. Yanlarında hep birisi var. İnanması zor ama hem de 24 saat. Asla yalnız değiller. Her an onlara seslenen onları seven birileri yani biz onlarla beraberiz. Yemek düzenleri sizin isteğinize göre hazırlanıyor. Eğer özel bir bakım gerekiyorsa asla ihmal edilmiyor. Var olan rahatsızlıkları ile ilgili tedavileri yapılıyor. Eğer başka tedavi gerektirecek özel bir durum söz konusu olduğunda veterinerimizle beraber sizlerin de bilgisi dahilinde bütün tedavi ve bakımları özenli bir şekilde yapılıyor.

Onların bu en sıkıntılı zamanlarını onlar için bir eğlenceye ve mutluluğa dönüştürüyoruz. Normalde yapmaları gereken yürüme ve koşma egzersizlerini diledikleri gibi özgürce sınırsız yapabiliyorlar. Dilediğiniz zaman istediğiniz anda onlara ulaşmanızda problem yok, çünkü günün 24 saati biz onların yanındayız.

Ulaşım;

İmkan ve olanaklarınız yönünde getirip bırakabileceğiniz gibi zamansızlık gibi durumlarda da biz gelip alabiliyoruz. Sürekli kalımlarda da istediğiniz vakitlerde aralarda gelip görebilirsiniz. Araçları olmayanlar için biz gelip sizi alıp buraya yanına getirebiliyor yada onu gün içinde size getirebiliyoruz.

Dünya üzerinde ki bütün canlılar için geçerli olan bir şeydir yaşlılık. Önemli olan yaşlılığı da en güzel şekilde yaşayabilmek. Rahatlık ve özveriyi köpeklerimizde biz insanlar kadar hak ediyor. Sırf yaşlandılar diye onlardan vazgeçmek olmuyor. Çünkü onlar bize sevgi ve mutluluktan başka bir şey vermedi.