premium website template

Wof Wof KÖPEK OTELİ

Köpek dostunuzun da tatile çıkmaya ya da siz onunla değilken her zamanki rahatını yaşamaya hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden İstanbul'a 50 dakikalık mesafede köpeklerinizin evde ki kadar rahat bir konforda yaşayabileceği bir köpek oteli yaptık. Çiftliğimizdeki geniş bir bölümü köpeklerinizin yaşayacağı şık, rahat, koltuklu ve yataklı bir otele dönüştürdük. Pansiyon değil insanların bile gelip yaşamak isteyeceği bir mekân hazırladık.

Köpek otelimizde evde ki kadar özgür alanları var. Hatta biraz iddialı da olsa evdeki yaşam alanlarından daha geniş bir alana sahip oldukları da bir gerçek. Beş dönüm arazide dışarıya çıkmaları saat ve durumla alakalı değil. İstedikleri an ister dışarı çıkıp doya doya gezip dolaşırlar, ister evde odalarında minderlerinde keyif yapıp koltuklarında kestirirler. Tamamen onların zevkine kalmış. Asla kafes sistemimiz yoktur.

Köpeklere çocuklarımıza gösterdİğİmİz İLGİYİ ve SEVGİIYİ VERİYORUZ!

Servizlerimiz;
- Köpek Oteli
- Köpek Huzur Evi
- Köpek Anaokulu
- Köpek Günlük Bakımı
- Köpek Transfer
- Köpek Kuaförü

HİZMETLERİMİZ

- Evden otele, otelden eve özel servis. Kafessiz sistem de kendisine özel koltukta.

- 24 saat boyunca özel bakıcı gözetimi.

- Yemek ihtiyaçları sizlerin ve onların yemek alışkanlığına göre hazırlanıyor. Kuru mama ile beslenenlere kuru mama, normal ev yemeği yiyenlere de ev yemeği hazırlanıyor. Diyet yapan yâda özel bir gıda tüketimi olanlara yine bilginiz dâhilinde hazırlanıyor.

- Her türlü ilaç ve ilk yardım ekipmanlarımız mevcuttur. Veteriner hekimimizin bilgisi dahilinde acil ve istenmeyen durumlarda müdahale etme şansımız vardır. Veterinerimiz gelen misafirlerimizin aşı kartlarını kontrol etmekte ve yapılmamış aşı ve parazit uygulamalarını bilginize sunup tamamlamaktadır.

OTELİMİZ (VİDEO)