Wof Wof Dog Hotel Wof Wof Köpek Hoteli 08.02.2008

Köpeğini yanına alamayan ama nereye bırakacağını da bilemeyen İstanbullular, şehre 50 dakika mesafedeki Şile Ulupelit Köyü'nde bulunan Wof Wof Hotel'i tercih edebilir. Otel sahipleri Filiz-Şefik Özşapçı çifti, köpeğinizin kendini evinde hissedeceği konusunda iddialılar.

Tatil zamanı köpeklerini bırakacakları güvenilir ve temiz bir pansiyon bulmakta zorluk çeken hayvan sahiplerinin imdadına Wof Wof Dog Hotel yetişiyor. Şile yolu üzerinde, Ulupelit Köyü'nde, beş dönümlük bir arazi içinde yer alan otelde, hizmette sınır yok. Aradıkları mutluluğu şehir yaşamında bulamayan sahipleri Filiz ve Şefik Özşakçı çiftinin 9 köpeği var. Filiz Özşakçı, "Köpeğinizin de tatile çıkmaya ya da siz onunla değilken her zamanki rahatını yaşamaya hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden, köpeklerin evdeki kadar rahat yaşayabileceği bir köpek oteli yaptık. Onlara çocuklarımıza gösterdiğimiz sevgiyi ve ilgiyi veriyoruz. Çiftliğimizdeki geniş bir bölümü köpeklerinizin yaşayacağı şık, rahat, koltuklu ve yataklı bir otele dönüştürdük. Pansiyon değil, insanların bile gelip yaşamak isteyeceği bir mekán hazırladık. Yurtdışından köpeklerini bize getirenler var" diyor. Köpeklerin tasmaları otelin kapısından girdikleri an çıkarılıyor. Rahat ve özgür yaşayabilmeleri için kamera sistemi de yok.....

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=7831435&tarih=2007-12-08

Wof Wof Dog Hotel Wof Wof Köpek Hoteli 22.05.2007

Tatil zamanı köpeklerini bırakacakları güvenilir ve temiz bir pansiyon bulmakta zorluk çeken hayvan sahiplerinin imdadına 'Wof Wof Dog Hotel'i yetişiyor. Şile yolu üzerinde, Yeşil Vadi sapağında, Ulupelit Köyü'nde beş dönümlük bir arazi içinde yer alan otelde, köpeğiniz Japon balıklarının olduğu havuzun etrafında istediği gibi koşup oynayabilir ya da canı istediğinde düzenli olarak yemeğini yiyebilir.

Tel: (0216) 736 51 66

http://sabah.com.tr/gny/haber,E5C3A4058B7647CA8B42256A0380EBD9.html


Wof Wof Dog Hotel Wof Wof Köpek Hoteli 24.12.2006
Yeni yılda yalnız kalmak istemeyen sadık dostunuzu konforlu Wof Wof Köpek Oteli'ne bırakabilirsiniz. Ne de olsa eğlenmek onun da hakkı...

Yılbaşının yaklaşmasıyla herkes kendi bütçesine ve eğlence anlayışına göre program yapıyor. Bu tür özel zamanları dışarıda geçirmek isteyen köpek sahiplerinin işi ise biraz zor. Çünkü onlar, eğlenirken sadık dostlarını da yalnız bırakmak istemiyor. Bu düşünceyle fiile'de kurulan Wof Wof Köpek Oteli, ailelerin rahatlıkla köpeklerini bırakabilecekleri şekilde tasarlanmış. On yıllık köpek bakım tecrübelerini paylaşan eğitmenler, köpeklere ev sıcaklığında hizmet sağlıyor. fiile yolu üzerindeki Ulupelit Köyü'nde yer alan tesis, beş dönümlük yemyeşil arazi üzerine kurulmuş. Köpeklerin uyumaları için ev ortamında konfor sağlanan merkezde müzik sistemi, televizyon ve bunların dışında yatak ve yastık bile veriliyor. fiayet köpeğiniz başka köpeklerle aynı ortamı paylaşmayı sevmiyorsa ayrı bir odada yatabiliyor. Tesis evden pansiyona, pansiyondan eve servis imkanı, istediğiniz diyetin uygulanması, tüy, diş ve tırnak bakımını içeren kuaför hizmetleri ve 24 saat veteriner hekimi ile oldukça konforlu şekilde hayvanseverlerin yanında. Siz yanında olamasanız bile onunla sürekli ilgilenebilecek uzmanlara emanet edebilirsiniz.

Tel: (0216) 736 51 66


http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=62584,104&tarih=29.12.2006

   
Wof Wof Dog Hotel Wof Wof Köpek Hoteli 24.12.2006

Tatile giderken sevimli dostlarını güvenli bir yuvaya bırakmak isteyenler için ev ortamını aratmayacak oteller de var.

Önümüzde beş günlük bir yılbaşı ve bayram tatili var. Pek çok kişi programını yaptı bile. Tatile gitmek güzel, ancak özellikle evcil hayvanları olanlar için seyahat etmek kimi zaman sorun olabiliyor. Bu işi son dakikaya bırakmadan uygun bir yer bulmak en iyisi. Sevimli dostunuz için şimdiden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Köpeğinizi bırakabileceğiniz çok sayıda köpek pansiyonu var. Ancak birçoğunda sevimli dostunuz kafesler arkasında sıkıcı bir ortamda vakit geçirmek zorunda kalabiliyor. Onun için evinizdeki ortamı aratmayacak bir mekan arıyorsanız, Wofwof Köpek Oteli ideal bir adres olabilir. Şile yolu üzerinde, Yeşil Vadi sapağında, Ulupelit Köyü'nde yer alan beş dönümlük yeşil arazi içinde yer alan Wofwof Köpek Oteli'nde hizmette sınır tanınmıyor. Köpekler, içinde Japon balıklarının yüzdüğü havuzun etrafında özgürce gezip koşabilme imkânı buluyor. Uyumaları için ise ne sıkıcı kafesler ne de küçücük beton zeminli karanlık mekânlar var. Bir evdeki bütün konfor düşünülmüş. Köpekler için özel müzik çalınan, televizyon yayını yapılan odalarda yastık ve yataklar da bulunuyor. Eğer köpeğiniz başka köpeklerle aynı ortamı paylaşamayacak kadar dominant ise ona ayrı bir oda veriliyor. Ve yalnız kalmasın diye de özel ilgi bile gösteriliyor. Wofwof'da hizmetler bunlarla da sınırlı değil. Evden pansiyona-pansiyondan eve servis, istediğiniz diyetin uygulanması, kuaför hizmetleri, veteriner hizmeti (tedavi altındaki hassas köpeklerle ve herhangi bir acil durumdaki köpeklerle yakından ilgilenebilecek ve 24 saat boyunca müdahale edebilecek uzman veteriner hekim bulunuyor), köpeğinize eş bulmak gibi daha birçok hizmet veriliyor.

DİKKAT ŞIMARABİLİR

Wofwof Köpek Oteli'nde sevimli dostunuzun rahat edeceğine hiç şüpheniz olmasın. Tek bir risk var. O da dostunuzun biraz fazla şımarıp, tatil dönüşünde aynı hizmetleri evde sizden de beklemesi söz konusu olabilir.

Tel: (0216) 736 51 66

http://www.sabah.com.tr/2007/01/01/cp/gnc130-20061223-101.html